ЦЕ НАРЕШТІ ТРАПИЛОСЬ! МОЖЕ ТЕПЕР ПОЧНУТЬСЯ ЗМІНИ?! В ЄС вирішили ЗАМОРОЗИТИ активи Ахметова

Окружний суд Нікосії ухвалив рішення заморозити активи українського бізнесмена Ріната Ахметова на суму 820 млн доларів у справі «Укртелекому».

Про це повідомляє Financial Times.

Замороження активів відбувається за позовом компанії Raga Establishment, яка належить колишньому голові правління «Родовід Банку» Денису Горбуненку.

Зокрема, Raga Establishment продала «Укртелеком» Ахметову в 2013 році за 860 млн доларів, але бізнесмен нібито вніс тільки 100 млн доларів авансу і припинив платежі.

Зазначається, що під заморозку активів може потрапити, зокрема, найдорожча квартира в Гайд-парку в Лондоні, яку Ахметов придбав у 2011 році.

На подачу апеляції в українського бізнесмена є час до 8 січня.

Нагадаємо, що в березні 2011 року держава продала понад 92% акцій «Укртелекому» за 10,6 млрд грн компанії ЕСУ, яка була дочірньою фірмою австрійського фонду EPIC. Два роки по тому він перепродав телеком-оператора Ахметову.

Як повідомляв «Обозреватель», 19 жовтня 2017 року Господарський суд Києва за позовом Фонду державного майна ухвалив рішення розірвати договір купівлі-продажу акцій «Укртелекому» з ЕСУ.

Джерело

Related posts